trasy

Odkrywaj z nami trasy motocyklowe na Dolnym Śląsku!

Sprawdź propozycje które dla Ciebie przygotowaliśmy

Dolina Baryczy i Stawy Milickie

Dolny Śląsk
Okolice wrocławia

Dolina Baryczy to kraina, którą bez wątpienia każdy motocyklista powinien mieć w swoim notatniku z dopiskiem „do objechania!”. Bogactwo zieleni, piękne i dziewicze lasy, kilkusetletnie stawy w których mieszka najlepszy karp w Europie, ceglane folwarki, a do tego całe masy ptaków wodnych, których na próżno szukać w miejskiej dżungli!

Długość
197km

Pałac w Kamieńcu Ząbkowickim i Twierdza w Srebrnej Górze

Kotlina Kłodzka
Okolice wrocławia
Dolny Śląsk

Srebrnogórska Twierdza oraz Pałac w Kamieńcu Ząbkowickim (Pałac Marianny Orańskiej) to propozycje atrakcji na tej krótkiej, motocyklowej trasie po Dolnym Śląsku.

Dojazd do Pałacu nie jest nazbyt wyszukany i przebiega w ciągu DK8 co zwiastuje dość duże natężenie ruchu. Dalsza jednak część poprowadzona jest przez Park Krajobrazowy Gór Sowich (dużo winkli!) oraz Ślężański Park Krajobrazowy.

Długość
183km

Kotlina Kłodzka i okolice

kotlina
kłodzka
sudety

Trasa z Wrocławia przez Strzelin i Ziębice (przed Ziębicami Henryków z Klasztorem Księgi Henrykowskiej) do Złotego Stoku (można zwiedzić kopalnię złota). Następnie fajną krętą drogą do Lądka-Zdroju, a potem przez Stronie Śląskie i Sienną (Czarna Góra) do Bystrzycy Kłodzkiej, skąd udajemy się ładnym asfaltem na przełęcz Spalona (Schronisko, ładne widoki, odpoczynek, jedzenie). Potem autostradą sudecką przez Zieleniec do Kudowy-Zdroju.

Długość
318km