Close

Otwarcie sezonu motocyklowego – Motokropla 2019 z naszym udziałem.

Już 27 kwietnia odbędzie się jubileuszowa, X edycja, MotoKropla – Otwarcie Sezonu Motocyklowego. W tym roku Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów angażuje się jako wsparcie podczas organizacji imprezy. Szczegółowy plan możecie znaleźć w mediach społecznościowych lub na stronie motozloty.pl 

Impreza rozpocznie się tradycyjnie, o godzinie 10:00, mszą świętą w Katedrze na Ostrowie Tumskim, podczas której zostaną poświęcone motocykle. Następnie wszyscy ruszymy paradą w kierunku centrum handlowego Magnolia Park. Tam na uczestników będzie czekało, jak co roku, wiele atrakcji m.in. koncerty, szkolenia, ale przede wszystkim, możliwość oddania krwi na rzecz ofiar wypadków komunikacyjnych.

Jako WSM będziemy pomagać przy zabezpieczeniu trasy przejazdu motocykli, a także promować działalność Stowarzyszenia na rzecz wrocławskich motocyklistów, przedstawiając nasz program i cele na obecny rok. Będzie też oczywiście możliwość dołączenia do WSM i wyrobienia karty członkowskiej. Poza wsparciem naszej działalności, dołączenia do grupy pasjonatów i znalezienia bratnich dusz, chcących coś zmienić we Wrocławiu, otrzymacie również dostęp do naszej strefy rabatów. Naprawdę warto!

Zapraszamy wszystkich serdecznie, przyjeżdżajcie, odwiedzajcie nasze stoisko, dajcie się poznać i bawcie się dobrze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *