Close

Moto Mikołaje we Wrocławiu

Sezon motocyklowy może wydawać się już skończony dla użytkowników jednośladów. Ale to tylko pozory. W całej Polsce mają miejsce inicjatywy grup motocyklowych z okazji Mikołajek. Takie wydarzenie miało również miejsce u nas, we Wrocławiu. Fundacja Moto Dolls, grupka kobiet – Mikołajek, wzięła sprawy w swoje ręce i po raz kolejny zorganizowała event Moto Mikołaje Wrocław. Wydarzenie rozpoczęło się od zebrania wszystkich kierowców motocykli, którym nie straszna jesienna aura, na Stadionie Wrocław, po czym ulicami miasta ruszyła parada. Punkt końcowy miał miejsce pod Kościołem Marii Magdaleny, gdzie zostały rozdane prezenty dzieciom.
W wydarzeniu wzięło udział setki Mikołajów na motocyklach. Między nimi był sam Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.
Nie zabrakło także nas. Byliśmy obecni nie tylko prywatnie, ale również jako Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów
W kamizelkach „Wszyscy się zmieścimy” zabezpieczaliśmy na motocyklach trasę przejazdu, ale oprócz tego także dołożyliśmy cegiełkę w postaci podarków dla dzieci.
Atmosfera była fantastyczna, humory dopisywały. Po raz kolejny środowisko motocyklowe pokazało, że potrafi łączyć siły i działać w szczytnym celu. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się conajmniej w tym samym składzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *